Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Formand, formand for Ejendomsudvalg
Poul Sørensen
Irishaven 29
2765 Smørum
2131 0730
iris29@mail.tele.dk

Næstformand og kasserer
Søren Slotsaa
4027 2111 
sgs@mmv-ms.dk

Formand for Kirke- og Kirkegårdsudvalget
Anne Grethe Strømme
agstroemme@gmail.com

Kontaktperson, formand for Kirkelivsudvalg
Susanne Sandersen Hansen
susannesandersen@smorumnet.dk
Helle Bovien
hellebovien@hotmail.com

Inge Bo Mikkelsen
iogjmikkelsen@outlook.dk

Agnete Lohmann
agnetelohmann@hotmail.com

Ane Marie Nielsen
aage.nielsen@c.dk

Paw Jønsson
pjo@ck.dk

 

Lone Strømme
lonestroemme@gmail.com

 

 

Foto på vej

Inga Ø Martinsen
ingam@smorumnet.dk

Bent Ravn
bent.ravn@hotmail.com
Jan Løffval
jan@loffval.dk
 
Rita-Maj Ringvard
ringvard@hotmail.com
 

Flemming Schandorff
f.schandorff@gmail.com

Kirkeværge for Ledøje og Smørum kirker
(ikke medlem af MR)
Ole Aktor Nielsen
Tulipanhaven 42
2765 Smørum

4497 5332 / 2365 5739
ole.aktor@hotmail.com